Haber

Gençlerimize Güveniyoruz

AK Parti Nevşehir Milletvekili Adayı Mustafa Rauf Yanar ile birlikte Belediye Başkanı Dr. Mehmet Savran, partisinin başlattığı Türkiye Yüzyılını yükseltecek ve hedeflerine ulaştıracak olanın gençler olduğunu söyledi.

İl Başkanı Dr. Mehmet Savran, 14 Mayıs seçimleri öncesi AK Parti Milletvekili Adayları ile seçim yolculuklarına devam ediyor. Milletvekili adaylarıyla birlikte gün boyu şehrin farklı noktalarında ev ve esnafı gezerek çeşitli programlara katılan Savran, 14 Mayıs’ta ilk kez oy kullanacak gençlerle sık sık merkeze geliyor.

Bin yıldır bu vatanda elden ele dolaşan istiklal ve kalkınma bayrağının gençlerin yeni bekçileri olduğunu belirten Savran, gençliğin gücü ve iradesi olduğu sürece üstesinden gelemeyeceği hiçbir çaba olmadığını vurguladı. güç.

Partililerle Seçim Uyum Merkezi’nde de sohbet eden Savran, “Gencinden yaşlısına tüm üyelerimizde ne kadar heyecanlı olduğumuzu, ne kadar büyük bir aile olduğumuzu, ne kadar davaya gönül vermiş bir parti olduğumuzu görüyorum. Türkiye’nin, demokrasi davasına, milletin kalkınmasına ve kurtuluşuna, büyük bir Türkiye’nin gerçekleşmesine. devamını göster.İnşallah AK Parti ve Cumhur İttifakı 14 Mayıs’ta sandığa damgasını vuracaktır. Türkiye’nin her yerinde olduğu gibi Nevşehir’de de milletimizin desteği.”

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu